Sa kushton çertifikimi ISO? Ju do të merrni ofertën tonë menjëherë | RIGCERT
ISO 9001? ISO 14001? Ce anume te intereseaza? Oferte excelente la un click distanta. Servicii de certificare acreditate. Repede si bine!
pret certificare iso, cat costa certificarea iso, preturi certificare iso, pret certificat iso, tarif certificat iso
2745
page-template-default,page,page-id-2745,qode-quick-links-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Tarifa

Tarifat per certifikim varen nga nje sere faktoresh si standartet per te cilat kerkohet certifikimi, vendodhja e kompanise, madhesia e struktures.

Pra, ne menyre qe te bejme nje oferte te mire, ne kemi nevoje per disa informacione.

Plotesoni formularin e meposhtem dhe ne do ju dergojme oferten e certifikimit me e-mail.

Nese e keni me te thjeshte mund te dergoni kerkesen tuaj ne adresen office@rig-cert.com.

 

[qsm quiz=2]

[qsm quiz=3]

[qsm quiz=5]

[qsm quiz=6]